Почетна / Контакт
  Испечати странаНамали текстЗголеми текст

  Контакт


  бул.Партизански Одреди (помеѓу Броз Кафе и Неуромедика, спроти Универзална Сала)
  1000 Скопје
  Тел: 02/3290-017
  Факс: 02/3290-005
  info@domitalia.mk

  Работно време:

  Пон - Петок   10:00-20:00ч
  Сабота           10:00-15:00ч

   
   
  Распродажба
  Клубска маса Rem
  Клубска маса Rem
  23.948,00 ден.
  13.000,00 ден.
  Промоција
  ПОПУСТ НА СОФИТЕ НА DOIMO SALOTTI!
  Newsletter
  Бидете постојано информирани за сите новитети, настани, промоции и производи од Домиталиа.